klimatizácia


Certifikáty - Osvedšenia

f-plyny

Certifikát 13 133

Osvedcenie

 

 

 

 

 

 

 

 

 


» E-Shop

E-shop

1.1 Pre zakúpenie tovaru v ponuke E-shop, je potrebná registrácia. Po úspešnej registrácií a po dôkladnom vyplnení osobných údajov, Vám budú spätne na Vašu uvedenú emailovú adresu zaslané prihlasovacie údaje.

1.2 Informácie poskytované pri registrácií nebudú poskytnuté tretej strane a budú použité len za účelom vybavovaní objednávok.

1.3 Po vyplnení objednávky bude zaregistrovaná v našom systéme a spätne budete informovaný o jej prijatí. Takáto odoslaná objednávka je už záväzná.

1.4 Pri samotnom vybavovaní Vašej objednávky, budete kontaktovaný na Vaše telefónne číslo, ktoré je potrebné uviesť pri registrácii a bude overená platnosť objednávky a správnosť uvedenej adresy pre doručenie.

Zrušenie objednávky

2.1 Objednávateľ može zrušiť svoju objednávku a to do 5 hodín od jej odoslania zaslaním e-mailu s požiadavkou o zrušenie objednávky na el-mont@inmail.sk alebo telefonicky na 0907 864 131.

2.2 Pri nezrušení objednávky do 5 hodín od jej odoslania, má predávajúci nárok na škodné vo výške 25% z celkovej ceny tovaru.

2.3 Predávajúci može zrušt objednávku pokiaľ nebude možné overiť si telefonicky správnosť adresy pre doručenie, alebo ak daný výrobok je vypredaný. V takomto prípade predávajúci včas upovedomí kupujúceho o tejto skutočnosti.

NGM4MGZjZj