klimatizácia


Certifikáty - Osvedšenia

f-plyny

Certifikát 13 133

Osvedcenie

 

 

 

 

 

 

 

 

 


O NÁS
el-mont

Sme firmou na trhu s 10 ročnou skusenosťou, ktorej hlavným cieľom je poskytnúť širšej verejnosti klimatizačné zariadenia, cenovo lacnejšie ako u konkurenčných firiem a tiež všetky služby ktoré Vám vieme ponúknuť.

Pri obhliadkach, servisoch a samotnou montážou dbáme predovšetkým na udržanie čistoty v objektoch vykonávaných montážne práce, čo prispieva k spokojnosti samotným zákazníkom. Pracujeme rýchlo, efektívne, spoľahlivo a hlavne čisto...

Okrem klimatizačnej techniky sa zaoberáme aj vzduchotechnikou využívanou na vetranie miestností ako sú  bary, herne, reštaurácie, administratívne budovy, ale aj rodinné domy s možnosťou využitia aj rekuperačných jednotiek, ktoré sú v dnešnej dobe výhodnými prvkami pri riešení nových budov a rodinných domov v oblasti vetrania.

Všetky tieto zariadenia sú elektrické, čiže sú pripájané k elektrickej sieti. Aj s touto problematikou máme pre Vás  hneď riešenie. Pracovníci Vám zabezpečia aj prívody k jednotlivým zariadeniam, nakoľko sa venujeme aj elektroinštalačným prácam.

Potrebé informácie ohľadom výbere klimatizácií, jej umiestnenia, cenách, technických údajoch nájdete na našej webovej stránke. Pre bližšie informácie nás kontaktujte mailom alebo telefonicky.

Pracujeme s kvalitnými a osvedčenými výrobkami.

OTAyYz